YENİ SEZON HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI. YENİ MODELLER İLE ÇOK YAKINDA KARŞINIZDAYIZ.
Kategoriler

Teslimat ve İade Koşulları

   

Siparişim kaç gün içerisinde teslim edilir?

Gözlüx Optik online alışveriş sitesinden verdiğiniz siparişler en geç 2 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edilen siparişler teslimat adresinize bağlı olarak 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Stoklarımızda olan ürünler, hafta içi saat 16:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz, aynı gün kargolanır.
 

Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmam gerek?

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

Kargo tarafından Gözlüx Optik’e, ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve ücret iadesi yapılacaktır.
 

Üründe hasar olduğunu kargodan ürünü teslim aldıktan sonra fark ettim, ne yapmam gerek?

2 iş günü içerisinde hasarlı ürün bildirimi yaparak iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 2 iş günü sonunda iade bildirimi yapılmayan hasarlı ürünleriniz iadesi kabul edilmeyecektir.
 

İade Değişim Şartları:

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde hasarsız ürünlerde iade hakkından yararlanabilirsiniz. Üründe teslim aldığınız anda bir hasar olduğunu düşünüyorsanız 48 saat içerisinde iade işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ürününüz müşteri elinde hasarlanmış sayılacak garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde farklı bir ürünle değişim işlemi yapabilirsiniz. Değişim işlemlerinde ürünün hasarsız olması ve vergi mevzuatına uygun yapılabilmesi için orijinal fatura ibraz edilmesi gerekmektedir.www.gozluxoptik.com internet sitesi üyelik iptal işleminizi destek@gozluxoptik.com adresine e-posta göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

www.gozluxoptik.com’ye aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Kazımiye Mah. Omurtak Cad. No: 128 Çorlu / TEKİRDAĞ

Telefon: 0554 915 83 23

Müşteri Hizmetleri: destek@gozluxoptik.com