YENİ SEZON HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI. YENİ MODELLER İLE ÇOK YAKINDA KARŞINIZDAYIZ.
Kategoriler

Cayma Hakkı

   

ALICI’nın, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gönderildiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır. Cayma beyanı www.gozluxoptik.com. Ürün İadelerim bağlantısı üzerinde sipariş numarası ve e-posta adresi girilerek online olarak yapılmalıdır. Cayma hakkı kullanıldığı durumda ANLAŞMALI KARGO FİRMASI maddesinde belirtildiği şekilde Yurtiçi Kargo ile cayma hakkı kullanılan malların GÖZLÜX OPTİK’ a iade edilmesi gerekmektedir.​

Bu hakkın kullanılması halinde, ALICI cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren on (10) gün içerisinde malın tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak ve satış faturası aslı ile birlikte GÖZLÜX OPTİK’a gönderilmesi zorunludur. Bu mal ve belgelerin ulaşmasını takip eden on dört (14) gün içinde mal bedelinin ALICI’nın banka hesabına veya kredi kartı hesabına iade edilmesi için GÖZLÜX OPTİK ilgili banka nezdinde gerekli iş ve işlemleri yapacaktır.

ALICI aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

-Malın kendisinin ve varsa içeriğindeki kutusu, silme bezi, garanti belgesi, temizleme kiti vb. her hangi diğer içeriklerin zarar görmesi halinde,

-ALICI’ nın malı teslim aldığı veya malın gönderildiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde cayma hakkını kullanacağına dair bildirimde bulunmaması halinde.
 ANLAŞMALI KARGO FİRMASI

Cayma hakkını kullanarak malı iade etmek isteyen ALICI, ilgili malların GÖZLÜX OPTİK’İn anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo firması ile aşağıda belirtilen adrese kargo bedeli GÖZLÜX OPTİK’a ait olarak göndermelidir.

Gönderi Adresi: Kazımiye Mah. Omurtak Cad. No: 128 Çorlu / TEKİRDAĞ

Müşteri Hattı: 0554 915 83 23

E-posta Adresi: admin@gozluxoptik.com